Avrupa’ya Eşya Taşıma Hizmetleri

18.06.2022
50
Avrupa’ya Eşya Taşıma Hizmetleri

Avrupa’ya Eşya Taşıma Hizmetleri

Avrupa’ya eşya taşıma hizmetleri kapsamında ev ve ofis eşyalarınızı zati eşya statüsünde yeni adresinize güvenle taşımanız mümkün. Uluslararası zati eşya taşımacılığı alanında başta Avrupa ülkeleri olmak üzere bir çok ülkeye hizmet veren İzcioğlu Lojistik ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınabilirsiniz. Zati eşya taşımacılığı alanında yıllardır sayısız müşteriye hizmet veren firmamız ile siz de aklınız geride kalmadan kolayca taşınabilirsiniz. Avrupa’ya taşınacak olan kişiler için taşınma işlemini oldukça kolay ve hızlı bir hale getirdik. Uluslararası nakliyat alanında sunduğumuz bazı hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. Sökme ve Paketleme işlemleri
  2. Depolama işlemleri
  3. Gümrükleme işlemleri
  4. Sigorta işlemleri
  5. Nakliye süreci
  6. Teslim ve kurulum işlemleri.

Sökme ve paketleme işlemleri

Türkiye’den farklı bir ülkeye taşınacak olan kişiler için eşyalarının eksiksiz ve sağlam teslim edilmesi oldukça önemlidir. Özellikle uzun mesafe taşınmalarda eşyaların sorunsuz ve sağlam teslim edilebilmesi için son derece özenle paketlenmeleri gerekir. İzcioğlu Lojistik olarak uzman çalışanlarımız ile eşyalarınızı evinizde demonte ettikten hemen sonra uygun ambalaj malzemeleri ile paketliyoruz. Uyguladığımız ambalaj sistemi ile eşyalarınız uzun yolda hasar almayacak şekilde hazırlanır.

uluslararasi-nakliyat

Depolama işlemleri

Taşımacılık sektörünün olmazsa olmazlarından biri de depolama hizmetidir. Depolar ve aktarma merkezleri sevkiyatların sorunsuz ilerleyebilmesi için oldukça önemlidir. Yurt dışına taşınacak olan müşterilerimizin eşyaları firmamız tarafından teslim alındıktan sonra ihtiyaca yönelik olarak depolarımızda muhafaza edilmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bu süre sınırsız olarak uzayabilmektedir. Firmamız uluslararası ev eşyası taşıma hizmeti alan müşterilerimizden 2 ay süre boyunca depo kirası talep etmez. Süre uzadığı taktirde aylık depo kira bedeli talep edilmektedir.

Gümrükleme işlemleri

Avrupa’ya ev eşyası taşıma hizmetimizde sunduğumuz bir diğer işlem ise gümrükleme işlemidir. Yurt dışı eşya taşıma konusunda en önemli unsur gümrükleme hizmeti denilebilir. Özellikle zati eşya taşıma alanında gümrük işlemlerinin sorunsuz ve eksiksiz yapılması çok önemlidir. Müşterilerimizin ithalat vergisinden muaf olmaları için zati eşyalarda gümrük işlemlerini bu doğrultuda yapıyoruz. Gümrükleme hizmeti için ekstra bir bedel talep etmiyoruz.

Sigorta işlemleri

Nakliye sürecinde kaza sonucu hasar oluşması oldukça olağan bir durumdur. Binlerce kilometre yol kat edecek araçlarda eşyalarınızın sağlam bir şekilde teslim edilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Fakat bazen istemediğimiz sonuçlar doğuran kazalar meydana gelebilmekte. Bu gibi durumlarda hem müşterilerimizi hem de firmamızı güvence altına almak için tüm sevkiyatlarımızı sigorta kapsamında yürütüyoruz. Böylece oluşabilecek hasar durumlarında meydana gelen zararlar sigorta firmaları tarafından karşılanmaktadır.

Nakliye süreci

Taşınma işleminin büyük bir bölümünü nakliye süreci oluşturmaktadır. Avrupa’ya eşya taşıma özelinde bakacak olursak yukarıda sayılan hizmetler süresince ve eşyaların teslim edilmesine kadar olan süreçte nakliye sürecinden bahsedebiliriz. Nakliye süreci tamamen firmamız tarafından yürütülmekte olup planlı bir şekilde devam etmektedir. Bu süreç boyunca firma çalışanlarımız müşterilerimiz ile daima iletişim içinde bulunarak onlara bilgi vermektedir. Avrupa’ya olan taşınmalarda nakliye süreci ortalama 4-5 gün sürmektedir. Fakat bu sürenin sadece aracın yolda geçirdiği süre olduğunu unutmamak gerekir. Avrupa’ya taşınacak olan eşyaların firmamız tarafından teslim alınıp yeni evinize teslim edilme süresi ile karıştırmayınız. Firmamız nakliye sürecini en hızlı ve güvenli bir şekilde sonuçlandırmak için tüm önlemleri almaktadır.

Teslim ve kurulum işlemleri

Avrupa ülkelerine taşınacak olan müşterilerimiz için taşındıkları ülkelerde iki türlü teslim hizmeti sunuyoruz. Bu teslim seçeneklerinden birincisi kapı teslim hizmetimizdir. Kapı teslim hizmetinde nakliye aracımız adresinize kadar gelir ve eşyaların araçtan evinize taşınma ve kurulum işlemleri sizin tarafınızdan yapılır. İkinci teslim seçeneğimiz ise eşyaların dairenize taşınmasını ve kurulumlarının yapılmasını içerir. Böylece müşterilerimiz evlerine eşyaları kurulu bir şekilde montaj ve taşıma işlemleri ile uğraşmadan yerleşirler.

İzcioğlu Lojistik olarak Avrupa’ya ev eşyası taşıyacak olan müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri bu şekilde açıklayabiliriz. Türkiye’den Avrupa’ya taşınacaksanız firmamız ile iletişime geçebilir ve fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi incelebilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Burak dedi ki:

    Almanyaya ev eşyası taşıma fiyatınız nedir? Ortalama taşınma süreleri hakkında bilgi alabilir miyim?