Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşıma Fiyatları 2024

Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşıma Fiyatları 2024

Almanya’ya ev eşyası taşımak detaylı yürütülmesi gereken bir süreçtir. Tüm prosedürlerin doğru ilerlemesi gerekir. Bu işin profesyonel firmalarca yapılması gereklidir. Fiyat araştırması yapan müşterilerin sadece fiyatlara odaklanmaması gerekir. Zira bu sektörde düşük fiyatla anlaşıp müşterileri mağdur eden birçok firma bulunmaktadır. Bu yazımızda özelliklede Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşıma Fiyatları hakkında bahsedeceğiz.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşıma Süreci

Almanya’ya taşınırken taşınmanın iyi planlanması gerekir. Eşyaların taşınacağı zaman iyi hesaplanmalıdır. Müşteriye buna göre bilgi verilmelidir. Eşyaların güzelce toplanıp paketlenmesi, mobilyalarında usta kişiler tarafınca sökülüp paketlenmesi gerekmektedir aynı zamanda gümrük işlemlerinin de doğru ilerletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde eşyalarınız gümrükte uzun süreler boyunca askıya alınabilir. Bundan dolayı İzcioğlu Lojistik gibi gerçekten işinin ehli uluslararası evden eve nakliyat firmaları ile anlaşmak gerekmektedir.

Uluslararası Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yurtdışına taşınan kişilerin firma seçimi yaparken öncelikle firmanın sahip olduğu yetki belgelerine dikkat etmesi gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında ev eşyası taşıyacak olan firmaların C3 yetki belgesine sahip olmaları kesinlikle şarttır. Sonrasında firmanın deneyim ve uzmanlığı hakkında fikir edinmek gerekir. Firmanın referansları ve müşteri yorumları firmanın deneyimi ve uzmanlığını simgeler.

Almanya Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Almanya’ya taşınmak isteyenlerin en çok merak ettiği şey ise bu işin maliyetidir. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları çeşitli etkenlere başlı olarak değişkenlik gösterir. Bunlar eşyanın hangi ülkeye taşınacağı, taşınırken hangi işlemlerin yapılacağı, gümrük ve sigortalama maliyetinin kime ait olduğu gibi etkenlerdir. Yurtdışı eşya taşıma fiyatları metreküp bazında verilmekte olup müşterinin eşyasının hacmine göre ücret belli olmaktadır. Almanya nakliye ücretleri şu şekildedir:

Almanya Eşya Taşıma FiyatlarıOrtalama Kapladığı AlanNakliye Ücreti
Parça Ev Eşyası8-16 Metreküp800 Euro
1+1 Ev Eşyası16-24 Metreküp1600 Euro
2+1 Ev Eşyası24-30 Metreküp2400 Euro
3+1 Ev Eşyası30-35 Metreküp3000 Euro
4+1 veya Daha Fazla Ev Eşyası40+ Metreküp4000+ Euro

Kendi eşyalarının için detaylı fiyat teklifi ve hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Almanya’ya ev eşyası taşıma ne kadar sürer?

Eşyalarınız sizden teslim alındıktan yaklaşık 10-15 gün içerisinde size teslim edilir.

Eşya paketleme hizmeti veriyor musunuz?

Evet, sadece mobilyalarınızı değil dilerseniz diğer tüm eşyalarını paketliyoruz.

Eşyalar sigortalımı taşınıyor?

Evet, Almanya’ya taşınırken eşyalarının sigortalı olarak taşınıyor.

Gümrükleme işlemlerini yapıyor musunuz?

Evet, Almanya’ya taşınırken eşyalarınızın tüm gümrükleme işlemleri firmamız tarafından yapılıyor.

Gümrükleme ve sigortalama maliyeti kime ait?

Müşterilerimize verdiğimiz fiyatlara gümrükleme ve sigortalama maliyetleri dahildir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.