Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Neden farklı fiyatlar alıyorum?

Bu sorunun bir çok cevabı olabilir. Fakat bize göre en doğru cevap şu; her firma aynı hizmeti vermiyor, veremiyor. Bu nedenle aslında aynı gibi görünen işlem farklı firmalar tarafından farklı fiyatlandırılıyor. Bu demek değil ki en yüksek fiyatı veren firma en iyi hizmeti veriyor. Yapılan işin kalitesi fiyat ile değerlendirilemez. Yüksek fiyata aynı işi yapan ve daha fazla kâr etmeye çalışan firmalar olabilir. Bu yüzden anlaşacağınız firmayı iyi araştırın.

Eşyalarımı ne zaman teslim alabilirim?

Taşıma süreleri bir çok farklı etmen doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Hangi ülkeye taşınacağınız, ne zaman taşınmak istediğiniz, hangi taşıma türü ile taşınmanın yapılacağı vb. etmenler belirlendikten sonra net bir zaman verilebilir. Unutmayın bu etmenler belirlendikten sonra verilen zaman da tahmini bir zaman olacaktır. Ortalama taşıma süreleri ise Avrupa’ya 15-25 gün, Amerika’ya 30-60 gündür. Tabii ki değişiklik gösterebilir.

Paketleme ve gümrük işlemlerini firmanız mı yapıyor?

Evinizde bulunan tüm eşyaların demonte ve paketleme işlemleri firmamız personelleri tarafından özenle yapılmaktadır. Eşyalarınız uzun yol şartlarına dayanacak şekilde ambalajlanmaktadır. Ayrıca eşyaların listesi ekibimiz tarafından çıkarıldıktan sonra tüm gümrük işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Neden İzcioğlu Lojistik’i seçmeliyim?

30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman personelimiz ile size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Tutamayacağımız sözleri vermiyoruz. En önemlisi de %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışıyoruz. Sahip olduğumuz özmal araçlarımız ve iş ortaklıklarımız ile müşterilerimize her zaman mükemmel hizmeti sunuyoruz. Daha fazla sebep duymak için lütfen iletişime geçin.