Denizyolu Taşımacılığı

Anasayfa » Denizyolu Taşımacılığı

denizyolu tasimaciligi

Denizyolu Taşımacılığı

Uluslar arası zati eşya taşımacılığı yapan firmamız faaliyetlerini bir çok taşıma türünü kullanarak gerçekleştirmektedir. Hangi taşıma türünün kullanılacağı ise taşınacak yükün miktarı, değeri ve taşınacağı yere göre belirlenmektedir. Firmamız zati eşya taşımacılığında denizaşırı ülkelere denizyolu ve havayolu taşımacılığı ile hizmet sunmaktadır. Fakat havayolu taşımacılığının çok daha fazla maliyetli olması sebebi ile en çok tercih edilen taşıma türü denizyolu taşımacılığıdır. Konteyner bazlı yapılan denizyolu taşımacılığı hizmetimiz ile eşyalarınız uygun fiyatla güvenli bir şekilde nakil edilmektedir.

Özellikle Amerika kıtasına yapılan taşımalarda 20lik ve 40lık konteynerler ile eşyalarınızı taşımaktayız. Denizyolu taşımacılığında fiyatlandırma da genellikle konteyner büyüklüğü ile yapılmaktadır. Firmamız uluslar arası zati eşya taşımacılığında eşyalarınızın tüm paketleme işlemlerini, gümrük ve taşıma işlemlerini kendisi yapmaktadır. Eşyaların adresinizden alınıp gemiye yüklenmesine kadar tüm işlemler firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

Zati eşya taşımacılığında denizyolu taşımacılığının avantajları ve dezavantajları;

Zati eşya taşımacılığında mesafeleri ortadan kaldırması en büyük avantajıdır. Ayrıca havayoluna göre çok daha ucuz olması sebebiyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Fakat karayolu ve havayolu taşımacılığına göre çok daha yavaş olması en büyük dezavantajı oluşturmaktadır. Denizaşırı ülkelere yapılacak olan taşımaların hangi taşıma türü ile yapılacağı müşteri insiyatifine bırakılmaktadır. Firmamız denizyolu taşımacılığı uygun fiyatlı olması sebebiyle acelesi olmayan müşterilerine önermektedir.