Almanya Evden Eve Nakliyat 2024

Almanya Evden Eve Nakliyat 2024

Türkiye’den Almanya’ya taşınan müşterilerinin gözünde büyüttükleri Almanya evden eve nakliyat süreci, İzcioğlu Lojistik gibi profesyonel firmalar tarafından yapıldığında kısa sürede ve sorunsuz gerçekleşmektedir.

Almanya Ev Eşyası Taşıma Süreci

Almanya evden eve nakliyat sürecinin her aşaması titizlikle gerçekleştirilmelidir. Öncelikle eşyalar ve mobilyalar güzelce paketlenir. Çalışan personelin bu konuda yeterli yetkinliğe sahip olması gerekir. Eşyalar araca dikkatlice yüklenir. Eşyaların araçta kapladığı hacim ölçülür daha sonra taşınma sözleşmesi düzenlenir.

Eşyaların sigortalama işlemleri yapılır. Araç Almanya’ya giderken tüm gümrükleme işlemleri, eşyaların Almanya’da antrepoya indirilmesi tüm prosedürlerin tamamlanması ve tüm gümrük ücretlerinin gerekli mercilere ödenir. Bu prosedürlerde yaşanacak en küçük aksaklık maddi cezalarla ve eşyaların teslimatının uzun süre gecikmesi ile sonuçlanabilir. Eşyalar Almanya’da yeni evinize taşınır ve mobilyalarınızın tüm kurulum / montaj işlemleri yapılır.

Almanya Nakliyat Hizmetleri

Paketleme hizmeti: Eşyalarınızın ve mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için uluslararası taşıma koşullarına uygun şekilde paketlenmesi önemlidir. Eşyalarınız işinin ehli personeller tarafından titizlikle paketlenir.

Sigortalama hizmeti: Yurtdışına taşınırken sigorta yaptırmak önemlidir. Taşıyıcı aracın karıştığı herhangi bir kazada eşyalarınızın göreceği zarar sigorta şirketi tarafından karşılanır böylece hem hizmeti alan kişi hem de hizmeti veren firma koruma altına alınmış olur.

Gümrükleme hizmeti: Türkiye’den yurtdışına yola çıkan eşyaların sınırdan geçerken gümrükleme işlemlerinin yapılması gerekir. Gümrükleme işlemlerinin gerekli prosedürlere uygun şekilde yapılması önem arz etmektedir aksi taktirde ekstra vergilendirme ve teslimatın gecikmesi ile sonuçlanır.

Antrepo hizmeti: Gümrük mevzuatına göre eşyaların Almanya’da antrepoya indirilmesi şarttır. Eşyaların antrepoya indirilirken ve işlemler tamamlandıktan sonra araca yüklenirken zarar görmemesi gerekir. Firmamız bu işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Ücretsiz Depolama Desteği

Eşyaların sizlerden alındığı tarihten itibaren Almanya’daki yeni evinizde size teslim alınması ortalama 10-15 gün arası zaman almaktadır. Almanya’ya taşınan müşterilerimizin bir çoğu Almanya’daki çeşitli işlerini halletmek için Türkiye’de eşyaları bize önceden teslim istemek ve bir süre depolamak istemekte. İzcioğlu Lojistik bu gibi taleplerde eşyaları 3 aya kadar ücretsiz olarak kendi depolama tesisinde depolar. Eşyaların size ulaşması gerektiği tarihi bildirdiğinizde ona göre planlanması yapılır ve uygun zamanda eşyalarınız sevk edilir sizin belirttiğiniz tarihte size ulaşmış olur. Böylece birçok dertten kurtulmuş olursunuz.

Türkiye Almanya Arası Ev Taşıma Fiyatları

Uluslararası taşımaların tümünde metreküp bazında fiyat teklifi verilmektedir. Firmamızın verdiği fiyatlara sigortalama, gümrükleme vb. tüm işlemlerin maliyetleri dahildir. Eşyalarınız Türkiye’de araca yüklendiği zaman araç üzerinde kapladığı alan ölçülür ve buna göre nakliye fiyatı ortaya çıkar. 2024 yılı güncel Almanya evden eve nakliye fiyatları ortalama olarak şu şekildedir:

EşyaFiyat
1+1 Ev Eşyası1600 Euro
2+1 Ev Eşyası2400 Euro
3+1 Ev Eşyası3000 Euro

Bu fiyatlar çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Eşyalarınızın Türkiye’de hangi şehirden alınacağı Almanya’da hangi şehre teslim edileceği. Kapladığı hacim, verilecek ekstra hizmetler vb. etkenlerdir. Kendi eşyalarınız için fiyat teklifi almak isterseniz lütfen bizle iletişime geçiniz.

Almanya Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgelerimiz

Şirketimiz Almanya’nın 79 şehrinin tamamına hizmet vermekle beraber, birkaç şehirde daha yoğunluklu hizmet vermektedir. En çok hizmet verdiğimiz ilk 10 şehir aşağıdaki gibidir:

  1. Berlin
  2. Köln
  3. Frankfurt
  4. Essen
  5. Hamburg
  6. Münih
  7. Bremen
  8. Düsseldorf
  9. Dortmund
  10. Stuttgart

Bazı bölgelerde daha yoğun hizmet vermemizin nedenleri Türklerin bu şehirlerde daha yoğunluklu yaşaması vb. nedenlerdir.

En İyi Almanya Evden Eve Nakliyat Firması

Yurtdışına taşınmak isteyen kişiler Almanya evden eve nakliyat şirketi arayışına girmekte. Son zamanlarda sektörde komisyonculukla vb. isimlerle tabir edilen kişiler ortaya çıkmıştır. Bu kişiler kiralık araçlarla hizmet verip verdikleri sözlerin birçoğunu gerçekleştirmemekte, müşteriyi mağdur etmektedir.

İzcioğlu Lojistik ise verdiği tüm sözleri gerçekleştirir kendi araçları ile hizmet verir. Sigortalama, gümrükleme ve antrepo işlemelerini mevzuata uygun şekilde kendisi gerçekleştirir. Verdiği fiyatlara bu işlem masraflarının tamamı dahildir. Müşteriye sonrasında ek ücretler çıkarmaz. Tüm müşterilerine rahat ve huzurlu bir taşınma deneyimi yaşatır.

Sıkça Sorulan Sorular

Gümrükleme kim tarafından yapılacak?

Tüm gümrükleme işlemleri firmamız tarafından yapılacaktır.

Almanya’ya nakliyat ücreti ne kadar tutar?

Yurtdışı nakliye ücretleri metreküp bazlı verilmekte olup ortalama ücret 100 Euro/Metreküp’ dür.

Sigorta yapıyor musunuz?

Evet, tüm hizmetlerimiz sigortalı olarak yapılıyor.

Mobilyaların kurulumu Almanya’daki evde yapılıyor mu?

Tabii ki Türkiye’de sökülüp paketlenen mobilyalarınız Almanya’da da kurulup yerlerine yerleştiriyoruz.

Eşyalarım kaç günde Almanya’ya gidiyor?

Eşyalarınız 10-15 günde Almanya’daki yeni evinizde size teslim ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.