İstanbul Uluslararası Nakliyat Firması

14.05.2022
76
İstanbul Uluslararası Nakliyat Firması

İstanbul Uluslararası Nakliyat Firması

Açıklanan resmi rakamlara göre 16 milyon insanın yaşadığı bir metropol olan İstanbul’da yüzlerde nakliyat ve ev eşyası taşıma firması bulunmaktadır. Fakat konu uluslararası evden eve nakliyat hizmeti olduğunda bu sayı oldukça azalmaktadır. İstanbul’da uluslararası zati eşya taşıma hizmeti sunan firmaların sayısı oldukça az olmasına karşın ülkemizde yurt dışına yapılan taşınmaların büyük çoğunluğu İstanbul’dan olmaktadır. Tabi bunun en büyük sebebi İstanbul’un nüfusunun oldukça fazla olmasıdır.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen insanlar bu işi profesyonel ve güvenilir firmalar ile yapmak isterler. Bu hizmeti sunan firmaların tecrübeli ve güvenilir olmaları çok önemlidir. Özellikle ev eşyası taşıması alanında birçok belgesiz ve deneyimsiz firmanın hizmet sunmaya çalıştıklarını görmekteyiz. Günümüzde yurt dışına olan taşınma sayılarının artması ile beraber bu firmaların herhangi bir belgeye sahip olmamalarına rağmen insanlara hizmet sunmaya çalıştıklarını görmekteyiz. Bu gibi durumlarda birçok mağduriyet yaşanmakta ve hizmet alan kişiler uzayan süreçler ve eksik teslim edilen eşyalar karşısında ne yapacaklarını bilememektedirler.

uluslararası nakliyat

İzcioğlu Nakliyat olarak biz İstanbul merkezli uluslararası nakliyat firmasıyız. Firmamız C3 yetki belgesine sahip kurumsal bir firmadır. İstanbul’da ev eşyası taşıma alanında sunduğumuz hizmetleri uluslararası taşınacak olan müşterilerimiz için de titizlikle sürdürmekteyiz. İstanbul uluslararası evden eve nakliyat hizmetimiz ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünya’nın birçok noktasına çok kısa süreler içerisinde eşyalarınızı sorunsuz taşıyoruz.

Firmamız İstanbul merkezli olup sunduğumuz hizmet Türkiye genelidir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun eşyalarınızı evinizden teslim alıyor ve taşınacağınız ülkeye güvenle götürüyoruz. 28 Nakliye aracımız ve 32 personelimiz ile uluslararası zati eşya taşıma firmaları arasında rüştünü ispatlamış ve herkes tarafından saygı duyulan bir firma olma başarısına erişmiş durumdayız. İstanbul uluslararası nakliyat firması denildiğinde İzcioğlu Nakliyat kalitesi ve güvenilirliğiyle her zaman ön planda olmuş ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşamıştır.

İstanbul’da uluslararası nakliyat hizmeti alarak evlerini yurt dışına taşıyacak olan müşterilerimiz için ücretsiz ekspertiz sunuyor ve anlaşmamızı dilerseniz evinizde dilerseniz ofisimizde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sizleri gereksiz prosedürler ile uğraştırmıyor ve tüm gümrük işlemlerini biz hallediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.