Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

14.11.2020
855
Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Zati Eşya Nedir?

Ticari amacı olmayan, insanların günlük hayatlarında kullandıkları ev eşyaları, ofis eşyaları, mobilya vb. ürünler, kişisel eşyalar zati eşya kapsamına girmektedir. Yurt dışında eğitim, yaşama ya da çalışma imkanı bulan kişiler bu eşyalarını zati eşya taşımacılığı kapsamında gümrük bedeli ödemeden taşıyabilmektedirler.

Uluslararası Taşımacılık İşlemleri

Taşımacılık işlemleri bir çok açıdan zahmet ve süreç gerektiren işlemlerdir. Günümüzde bu işlemleri taşıma firmaları tarafından yürütülmekte ve taşınacak kişiler için kolaylık sağlanmaktadır. Yurtiçi taşımalarda bu süreç çok daha hızlı ve kolay yapılmasına karşın uluslararası taşımalarda bir çok prosedür devreye girmektedir. Özellikle zati eşya taşımacılığı konusunda gümrük işlemlerinin eksiksiz ve zamanında yapılması, eşyaların iyi paketlenmesi, gerekli belgelerin sağlanması gibi hususlar oldukça önem arz etmektedir.

Uluslararası zati eşya taşıma işlemlerinde kullanılmış ev eşyaları, kişisel eşyalar, ofis eşyaları ve mobilyalar gümrük vergisi olmadan taşınabilmektedir. Nakliye fiyatları ise eşyaların gideceği ülkeye göre farklılık göstermektedir. Fiyatlar karayolu taşımacılığında metreküp bazında belirlenirken diğer taşıma türlerinde farklı navlun hesapları uygulanmaktadır.

Neden İzcioğlu?

Uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetimizde tüm gümrük ve paketleme işlemleri firmamız tarafından özenle yapılmakta ve eşyalarınız güvenle yeni adresinize sevk edilmektedir. Ticari eşya taşımacılığına girmeyen bu hizmet ile eşyalarınızı bir defaya mahsus olarak gümrük vergisi olmadan yurt dışına taşıma imkanına sahipsiniz. Tabi burada oturma izninin olması vb. bir şartın tarafınızca karşılanması gerekmektedir.

Firmamız kapıdan kapıya sunduğu uluslararası zati eşya taşıma hizmeti ile müşterilerine zahmetsiz ve güvenli bir taşınma imkanı sunmaktadır. Uzman personellerimiz ve ev eşyası taşımaya uygun araçlarımız ile eşyalarınız Dünya’nın herhangi bir ülkesine sorunsuz taşınmaktadır. Zati eşya taşımacılığı ile bu güne kadar binlerce müşterimizin eşyalarını Dünya’nın bir çok farklı ülkesine hızlı ve son derece güvenli taşıdık.

Firmamız ile taşınırken tek yapmanız gereken gerekli bir kaç evrağı tamamlamak olacaktır. Taşınmanın geri kalan tüm paketleme, gümrükleme ve nakil işlemlerini firmamız halletmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.