Uluslararası Evden Eve Nakliyat

29.11.2020
1.190
Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzcioğlu Uluslararası Evden Eve Nakliyat

1989 yılından itibaren ev eşyası taşıma alanında hizmet veren İzcioğlu Nakliyat günümüzde Dünya’nın bir çok ülkesine ev eşyası taşıma hizmetleri sunmaktadır. Ticari değeri olamayan kullanılmış ya da sıfır eşyalarınızı başta Avrupa ülkeleri ve Amerika olmak üzere bir çok ülkeye güvenle taşıyoruz. Uluslararası yapılan taşınmalarda tüm demonte, ambalaj, taşıma ve gümrükleme işlemleri firmamız tarafından uzman kişilerce yapılmaktadır. Taşınma işleminin başından sonuna kadar tüm ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunuyoruz. Sahip olduğumuz özmal araçlarımız ve depolarımızla eşyalarınızı istediğiniz tarihte teslim alıyor ve 15-20 gün içerisinde yeni evinize ulaştırıyoruz.

Ambalaj ve Paketleme İşlemleri

Evinizde ya da ofisinizde bulunan tüm mobilya ve beyaz eşyaların sökümü ve uluslararası taşınmaya uygun bir şekilde ambalajlanması firmamız tarafından yapılmaktadır. Eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi uzun mesafeli taşınmalarda oldukça önem arz etmektedir. Bu nedenle yapılan tüm paketleme işlemleri en iyi malzemeler kullanılarak titizlikle yapılmaktadır. Marangoz ve ambalaj ekiplerimiz işlerinde eğitimli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Gümrükleme İşlemleri

Yurt dışına zati eşya taşımacılığı hizmetimiz içerisinde bulunan en önemli adım gümrükleme işlemidir. Uzman personellerimiz müşterilerimizden gerekli belgeleri temin ettikten sonra tüm gümrük işlemlerini kısa sürede halletmektedir. Böylece zaman kaybı olmadan kısa süre içerisinde eşyalarınızın teslimi sağlanmaktadır. Firmamız zati eşya taşımacılığında gümrük işlemleri için herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir.

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinde farklı firmalardan bir çok farklı fiyat duyabilirsiniz. Verilen hizmetin kalitesi ve içeriği bu fiyatların farklılık göstermesine sebep olabilir. Firmamız Avrupa’ya yapılan taşınmalarda metreküp bazlı fiyatlar uygulamaktadır. Eşyalarınızın hacmi ne kadar az ise o kadar az ücret ödersiniz. Fiyat belirlenirken hangi ülkeye taşınılacağı, ne zaman taşınılacağı vb. durumlar göz önünde bulundurulur.

Detaylı bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Burak Yaşar dedi ki:

  Merhaba İtalyaya ev eşyalarımı taşımak istiyorum. Fiyat verebilir misiniz?

  1. izcioglu dedi ki:

   Merhaba Burak Bey;
   Email adresinize gerekli bilgilendirme yapıldı. İyi günler dileriz.