İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

15.05.2022
76
İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

İzmir Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Ev eşyası taşıma işlemi özen ve tecrübe isteyen bir süreçtir. Ticari eşya taşıma hizmetine nazaran paketleme ve montaj işlemlerinden dolayı daha komplike bir süreç olan evden eve nakliyat işlemi profesyonellik ister. Ev eşyası taşıma hizmeti sunan firmaların işlerinde uzman ve güvenilir olmaları beklenir. Uluslararası ev ve mobilya taşımacılığında bu işlem çok daha meşakkatli bir süreçtir.

Uluslararası taşınacak olan bireylerin nakliye firması seçerken çok dikkatli olmaları gerekir. Seçtikleri firmanın ev eşyası taşıma işleminin yanı sıra gümrük işlemlerine de hakim olması çok önemlidir. Firmaların gümrük mevzuatlarına hakim olmaları taşınma sürecinin sorunsuz ve hızlı gerçekleşmesi için son derece önemlidir. Zati eşya taşımalarında taşınılan ülkede gümrük vergisi ödenmemesi için prosedürlerin iyi ve doğru yönetilmesi gerekir. İzcioğlu Nakliyat olarak biz tüm bu süreçlere hakim tecrübeli bir ev eşyası taşıma firmasıyız.

İstanbul merkezli olan firmamız Türkiye’nin tüm illerinde olduğu gibi İzmir’de de uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. İzmir’den hizmet verdiğimiz 92 ülkeye güvenle hızlı bir şekilde taşınmanız mümkündür. İzmir uluslararası evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde yeni evinize ulaştırıyoruz.

İzmir Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetimizde İzmir’de uyguladığımız fiyat tarifesi İstanbul fiyatlarımızla aynıdır. Özellikle Avrupa ülkelerine olan taşınmalarda metreküp bazlı sunmuş olduğumuz uygun fiyatlarla müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktayız. İzmir uluslararası nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Uluslararası Taşınma Süreci

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren başlayan süreç profesyonellik çerçevesinde sürmektedir. Eşyalarınızı kendi araçlarımız ve ekibimizle adresinizden alıyor ve taşınacağınız ülkeye güvenle ulaştırıyoruz. Eşyalarınız evinizden alınırken tüm demonte ve paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Aracımıza yüklenen eşyalarınız sigorta kapsamına alınmakta ve sonrasında gümrük işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalarınız yurt dışına taşınmak üzere yola çıkmaktadır. Yeni adresinize ulaşan eşyalarınız yine kendi ekibimiz tarafından evinize taşınmakta ve kurulum işlemleri yapılmaktadır. İzmir uluslararası taşınma süreci ortalama 20-30 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Sevkiyatların hızlı gelişmesine bağlı olarak bu süreç daha da kısalabilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.