Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşımak

13.12.2020
1.360
Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşımak

Türk vatandaşları için yurt dışında yaşanılabilecek ideal ülkelerin başında Almanya gelmektedir. Milyonlarca Türk’ün yaşadığı bu ülke yaşam standartları ve iş imkanları ile bir çok fırsat sunmaktadır. Almanya’da yaşama ve çalışma fırsatı bulan insanlar için İzcioğlu Lojistik olarak yıllardır zati eşya taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız. Türkiye’den Almanya’ya Almanya’dan Türkiye’ye ev eşyası taşımacılığı alanında sunduğumuz hizmetlerle eşyalarınızı sorunsuz ve güvenli bir biçimde yeni adresinize ulaştırıyoruz.  Firmamız 30 yıllık tecrübesi ile kapıdan kapıya hizmet sunmakta olup tüm gümrük ve paketleme işlemlerini uzman personelleri ile yürütmektedir. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Taşınmanız hakkında tüm bilgileri firma yetkililerimizden alabilir ve sözleşme örneklerini isteyebilirsiniz.

Türkiye Almanya Nakliye Fiyatları

Ev eşyası taşımacılığında verilen hizmetin kalitesi ve güvenilirliği oldukça önemlidir. Özellikle uluslararası eşya taşımacılığında süreçlerin daha uzun olması insanları tedirgin edebilmekte. Bu nedenle taşıma firmasını detaylı olarak araştırmalı ve güvenilirliğinden emin olmalısınız. Yurtdışına yapılan taşınmalarda hizmet kalitesi ve içeriği fiyat farklarını etkileyen başlıca unsurlardır. İzcioğlu Lojistik olarak tüm prosedürleri zamanında yapıyor ve sürecin başından sonuna kadar müşterilerimize sürekli bilgi veriyoruz. Türkiye’den Almanya’ya yapılan taşınmalarda firmamız metreküp bazlı fiyat vermektedir. Yani taşınılan eşyaların miktarı araçta ne kadar yer kaplıyorsa o kadar ücret ödersiniz. Almanya taşınmalarında ortalama metreküp başına fiyatlar 130 – 200 Euro arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik verilen hizmetin içeriği ve taşınılacak bölgeye göre oluşmaktadır.

Türkiye – Almanya Nakliye Süreleri

Uluslararası taşınmalarda bir diğer önemli unsur ise taşınma süreleridir. Kurumsal olmayan firmaların yürüttüğü taşınma işlemlerinde süreçler çok fazla uzayabilmektedir. İnsanlar eşyalarını beklerken sıkıntılar yaşamakta böylece verilen hizmetten memnun kalmamaktadırlar. Süreçlerin uzamaması ve zamanında teslimat firmamızın olmazsa olmazları arasındadır. Müşterilerimiz eşyalarını bize teslim ettikten sonra 15-20 gün içerisinde yeni adreslerine teslim ediyoruz. Bu süreç zarfında ise daima iletişim halinde olup taşınma adımlarını kendilerine iletiyoruz. Böylece zaman kaybı olmadan taşınma süreci tamamlanmış oluyor.

Gümrük İşlemleri

Uluslararası zati eşya taşımacılığında önemli konulardan bir diğeri de gümrükleme işlemleridir. Eşyaların tüm gümrük işlemleri firmamız tarafından yapılmakta olup bu işlemler vermiş olduğumuz taşınma fiyatına dahil edilmektedir. Gümrükleme işlemleri için ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Evinizde bulunan tüm eşyalar için liste oluşturarak eşyalarınızın gümrük işlemlerini sorunsuz hallediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.