Yurt Dışına Ev Eşyası Taşıma

14.11.2020
656
Yurt Dışına Ev Eşyası Taşıma

Yurt Dışına Ev Eşyası Taşıma

Günümüzde bir çok insan yurt dışında çalışma ve yaşama imkânı bulmakta. Yurt dışında kalıcı olarak ya da uzun süre yaşayacak kişiler için önemli olan konulardan biri Türkiye’den eşyalarını yurt dışına taşımaktır. Bu süreç oldukça zahmetli gibi görünse de artık eskisi kadar zor bir işlem değil. Uluslararası zati eşya taşımacılığı yapan firmalar sayesine ev eşyaları uzman kişiler tarafından kolaylıkla yeni ülkenize taşınmaktadır. Üstelik sanılanın aksine taşıma süreleri de çok uzun değildir.

Firmamız farklı ülkelere taşınacak olan müşterileri için tüm işlemleri uzman personelleri ile yürütmekte ve bu işi kolayca halletmektedir. İzcioglu Lojistik olarak uluslararası zati eşya taşımacılığı alanında müşterilerimize en iyi ve en hızlı hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesinden gümrük işlemlerine kadar tüm faaliyetler firmamız tarafından yapılmakta olup yeni adresinizde kapınıza kadar teslimi sağlanmaktadır.

Yurt dışına taşınacak olan kişiler için en önemli husus oturma iznine sahip olmalarıdır. Taşınacağınız ülkeye eşyalarınızın sorunsuz  bir şekilde naklinin gerçekleşmesi için oturma izninizin olması gerekmektedir. Böylece eşyalarınızın gümrük vergisi olmadan taşınması mümkün olacaktır. Firmamız ile yapacağınız taşınma işlemlerinde sizden gerekli bir kaç evrak istenecek olup bu evrakların eksiksiz olması durumunda taşınma işlemi yürütülecektir.

Yurt Dışına Taşınmak için Gereken Evraklar

1- Kimlik Fotokopisi
2- Pasaport Fotokopisi
3- Vekaletname(Noter Onaylı)
4- Nüfus Dairesinden Adres Bilgisi Raporu
5- Kaymakamlıktan Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi
6- Taşınılacak ülkenin ikametgahı (Oturma izni)

Yukarıda belirtilen evrakların eksik olması durumunda firmamız ile iletişime geçiniz. Uzman personellerimiz size neler yapabileceğiniz konusunda yardımcı olacaklardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.