Türkiye’den Avusturya’ya Eşya Taşıma

Türkiye’den Avusturya’ya Eşya Taşıma

Türkiye’den Avusturya’ya Eşya Taşıma

Avrupa’nın bir çok ülkesine zati eşya taşıma hizmeti sunan İzcioğlu Lojistik ile Avusturya’ya kolayca taşınabilirsiniz. Yurt dışına ev ya da ofis eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Zati eşya taşıma işlemlerinde kapıdan kapıya hizmet sunan firmamız tüm paketleme, nakliye ve gümrük işlemlerini gerçekleştirmekte olup bu hizmetler için ekstra bir bedel talep etmemektedir. Firmamız 30 yılı aşkın tecrübesi ve sahip olduğu iş ahlakı ile müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Türkiye’den Avusturya’ya eşya taşıma hizmeti alan müşterilerimiz sorunsuz bir taşınma deneyimi yaşamaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti bir çok açıdan bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Firmamız uzman personelleri ve zati eşya taşımaya uygun kapalı kasa araçları ile hızlı ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Türkiye Avusturya Nakliyat Fiyatları

Uluslararası ev eşyası taşıma fiyatlarımız metreküp bazlı sunulmaktadır. Yani eşyanızın miktarına göre ücret ödersiniz. Nakliye fiyatları belirlenirken eşya miktarının yanı sıra eşyaların nerden alınacağı ve Avusturya’da nereye taşınacağı gibi etmenler de önemlidir. Tüm detaylar öğrenildikten sonra metreküp bazlı fiyat belirlenir. Ortalama taşıma fiyatları ise metreküp başına 120 – 180 Euro aralığındadır. Bu fiyata paketleme ve gümrükleme işlemleri de dahil olup bu işlemler için ekstra bir ücret talep edilmez.

Türkiye Avusturya Nakliyat Süreleri

Türkiye’den Avusturya’ya taşınacak 0lan müşterilerimizin sıklıkla sorduğu soruların başında nakliye süreleri gelmektedir. Uluslararası nakliye süreleri gümrük yoğunluğu, ülke ilişkileri vb. konulara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ortalama bir süre vermek gerekirse Türkiye Avusturya arası yapılan bir taşınma işlemi eşyanızın firmamız tarafından teslim alındığı andan itibaren 20 – 30 gündür. Bu süre hazır bir sevkiyata denk gelindiği taktirde kısalabilir. Gümrük işlemlerinin uzaması ya da araçların sınır kapılarında bekletilmesi durumlarında ise uzayabilmektedir.

Eşyalarım Kaybolur mu?

Uluslararası nakliyat hizmeti alacak kişilerin en çok korktuğu konu eşyaların kaybolmasıdır. Firmamız bu durumun önüne geçmek amacıyla eşyaların tamamına etiket yapıştırmakta eşya listesini çıkarmaktadır. Böylece sizden alınan eşyaların listesi ile teslim aldığınız eşyaları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca etiket sistemi sayesinde aktarma noktalarında da eşyaların karışma ya da kaybolma riski ortadan kalkar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.